Алісівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

E-mail: alisivskazosh@ukr.net

Веб-сайт:  http://alisivka-zosh.kh.sch.in.ua

Рік заснування

Школу засновано у 1925 році. Приміщення в якому знаходиться зараз збудоване у 1976 році

Директор ЗНЗ

З 2011 року директором закладу працює Федорчук Наталія Володимирівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж  18 років.

Контингент  учнів

Всього учнів – 51, з них: 1, 3, 4 класи — 15 учнів,                    5-9 класи — 24 учнів, 10-11 класи — 12 учнів. Випускників 9 класу — 5 учнів, 11 класу – 6 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2019/2020 н.р.

2 учні.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-го класу навчаються за профілем української філології,

Учні 11 – го класу за профілем української філології.

Педагогічний колектив

Працює  15 педагогів, з них:

14 осіб мають вищу освіту; 1 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією:

1 вчитель має звання «старший вчитель», 11 – «Спеціаліст першої категорії», 3 - «Спеціаліст другої категорії»  1  – «Спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. Всі учні забезпечуються гарячим безкоштовним харчуванням за рахунок Алісівської сільської ради, 4 учнів пільгового контингенту (3 - діти-сироти, 1 – дитина-чорнобилець)). Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу —20 грн.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Застосування міжпредметних зв’язків як засіб формування професійної мобільності педагогічних працівників в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної ради. До школи  підвозяться 5 учнів, 9 вчителів з 3 населених пунктів (с.Новонадеждине (10 км.), (с.Надеждине (16 км.), (сел. Близнюки (25 км).

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека,

один  комп'ютерний  клас (4+1 ПК).

У цьому навчальному році планується оновлення парт у школі.

Бібліотечний фонд нараховує 6157 примірника художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

У 2017/2018 н.р. учні школи брали участь у різних творчих конкурсах :

• Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • Всеукраїнському VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  • Районних новорічно-різдвяних виставках «Новорічна композиція», «Різдвяна писанка» - Попілиш Ольга учениця (керівник Попілиш А.Г.);
  • Районний етап конкурсу рефератів «Молодь обирає здоров’я» - Федорчук Юлія та Мар’єнко Дар’я (керівник Кучинська О.І.);
  • Районному конкурсі агітбригад «За здоровий спосіб життя» - наша команда посіла почесне перше місце, керівник – Волкова К.В. та виборола третє місце на обласному етапі;
  • У районному конкурсі дитячого малюнка «Ми пам’ятаємо!», присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні – колективна робота учнів 5 класу (керівник Кулішова Ю.О.).

Учні школи брали участь у різноманітних спортивних конкурсах. Особливо дітям припала до душі військово-патріотична гра «Сокіл - Джура».