Алісівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

Директор школи - ФЕДОРЧУК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

E-mail: alisivskazosh@ukr.net

Веб-сайт:  http://alisivka-zosh.kh.sch.in.ua

Рік заснування Школу засновано у 1925 році. Приміщення в якому знаходиться зараз збудоване у 1976 році
Директор ЗНЗ З 2011 року директором закладу працює Федорчук Наталія Володимирівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж 17 років.
Контингент учнів Всього учнів – 54, з них: 2,3 класи — 13 учня, 5-9 класи — 28 учнів, 10-11 класи — 13 учнів. Випускників 9 класу — 5 учнів, 11 класу – 6 учнів.
Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2016/2017 н.р. 3 чоловіки.
Мова навчання Українська
Профільне навчання Учні 10-го класу навчаються за профілем української філології,
Учні 11 – го класу за універсальним профілем
Педагогічний колектив Працює 16 педагогів, з них:
15 осіб мають вищу освіту; 1 — середню спеціальну.
За кваліфікаційною категорією: 1 вчитель має звання «старший вчитель», 9 – «Спеціаліст першої категорії», 3 - «Спеціаліст другої категорії» 4 – «Спеціаліст».
Забезпечення харчуванням У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. Всі учні забезпечуються гарячим безкоштовним харчуванням за рахунок Алісівської сільської ради, 5 учнів пільгового контингенту (4 - діти-сироти, 1 – дитина-чорнобилець)). Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу —12.50 грн.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Застосування міжпредметних зв’язків як засіб формування професійної мобільності педагогічних працівників в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».
Підвіз учнів Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної ради. До школи підвозяться 6 учнів, 9 вчителів з 3 населених пунктів (с.Новонадеждине (10 км.), (с.Надеждине (16 км.), (сел. Близнюки (25 км).
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека, один комп'ютерний клас (4+1 ПК).
У цьому навчальному році планується оновлення парт у школі.
Бібліотечний фонд нараховує 5972 примірника художньої та навчальної літератури.
Досягнення учнів

У 2016/2017 н.р. учні школи брали участь у різних творчих конкурсах :
Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика.
У районному етапі конкурсу брали участь 1 учень  4 класу – Кучинський Тимофій – учитель Попілш А.Г.
Всеукраїнському VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У районному етапі конкурсу брали участь 10 учні 5-11 класів. Журі конкурсу визначило таких переможців:
6 клас – Семикопний Родіон - учитель Ісакова Т.Ю.;
9 клас – Мар’єнко Дар’я  – учитель Кулішова Ю.О.;
10 клас – Сисой Світлана – учитель Ісакова Т.Ю.
11 клас – Ляшко Катерина – учитель Ісакова Т.Ю.
Районних новорічно-різдвяних виставках «Новорічна композиція», «Різдвяна писанка» - Попілиш Ольга учениця (керівник Попілиш А.Г.);
Районний етап конкурсу рефератів «Молодь обирає здоров’я» - Криворучко Артем;
Районному конкурсі екологічних агітбригад за тематикою «Збереження ландшафтів» - наша команда посіла почесне перше місце, керівник – Волкова К.В.;
Брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу української народної іграшки – Постнікова Таїсія;
Взяли участь у районному етапі агітбригад «Молодь обирає здоров’я»;
У районній виставці-акції до всесвітнього Дня Землі «SOS вернісаж, або друге життя сміття»;
У районній виставці – конкурсі писанкарства «Українська Великодня писанка»;
У районному конкурсі дитячого малюнка «Ми пам’ятаємо!», присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Учні школи брали участь у різноманітних спортивних конкурсах. Особливо дітям припала до душі військово-патріотична гра «Сокіл - Джура» де здобули почесне друге місце.
Крім того 28 учнів школи брали участь у Всеукраїнських та Міжнародних інтерактивних конкурсах:
У інтерактивному конкурсі «Кенгуру» брали участь 12 учнів.
У інтерактивному конкурсі «Колосок» брали участь 10 учні.
У інтерактивному конкурсі «Соняшник» брали участь 10 учнів.
У інтерактивному конкурсі «Геліантус» брали участь 10 учнів.