Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Комунальний заклад "Алісівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

вул. Шкільна, 12, с. Алісівка, Лозівський район, Харківська область, 64811

Телефон - (05754) 93 - 2 - 40

Профіль навчання - універсальний

Директор ліцею - ФЕДОРЧУК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

E-mail: alisivskazosh@ukr.net

Веб-сайт:  http://alisivka-zosh.kh.sch.in.ua

Рік

заснування

Алісівський ліцей засновано у 1925 році. Приміщення в якому знаходиться зараз збудоване у 1976 році

ЗЗСО

З 2011 року директором закладу працює Федорчук Наталія Володимирівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст першої категорії, педагогічний стаж  21 рік.

Контингент  учнів

Всього учнів – 41, з них: 1, 3 класи — 7 учнів, 5-9 класи — 22 учнів, 10-11 класи — 12 учнів. Випускників 9 класу — 3 учні, 11 класу – 5 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу в 2021/2022 н.р.

4 учні.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-го та 11-го класів обрали українську літературу профільним предметом.

Педагогічний колектив

Працює  15 педагогів, з них:

13 мають вищу освіту; 1 – базову вищу, 1 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією:

12 – «Спеціаліст першої категорії», 1 - «Спеціаліст другої категорії»  2  – «Спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

Організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи.                3 учні пільгового контингенту ( 1 – дитина-чорнобилець,                  1 – дитина з особливими потребами, 1 – дитина з родини,  яка отримує допомогу). Вартість харчування для учнів  —25 грн.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Активне впровадження засад «Педагогіки партнерства» в умовах створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

Підвіз

учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, культури,молоді та спорту Близнюківської ОТГ. До школи  підвозяться 6 учнів, 9 вчителів             з 3 населених пунктів - с.Новонадеждине (10 км.), с.Надеждине (16 км.), сел. Близнюки (25 км).

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека,

один  комп'ютерний  клас (5+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 6257 примірника художньої та навчальної літератури.

Досягнення  учнів

Наші  учні завжди дуже активно  беруть участь у різних творчих конкурсах :

• Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • Всеукраїнському  Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  • Районних новорічно-різдвяних виставках «Новорічна композиція»;
  • Педагог-організатор  Волкова К.В. готує чудових учасників для конкурсів агітбригад – Волкова Юліана, Ющенко Владислав,  Гураль Віолета, Постнікова Таїсія, Кучинський Тимойфій, Попілиш Ольга, Ляшко Максим, Божко Ярослав, Хомченко Данило;
  • Попілиш А.Г. готує учасників образотворчих конкурсів – Шаригіна Вероніка, Попіліши Ольга, Петрова Кіра;
  • Кучинська О.І. співпрацює з учнями, захопленими створенням медіа продуктів – Мандрик Владислав, Романов Микола;
  • Активно працює учнівське самоврядування АЛІСА, створюються творчі відео звіти здійснених проектів, які можна переглянути у YouTube;
  • На базі навчального закладу працюють 2 гуртки: «Театрального мистецтва» - керівник Волкова К.В.,  «Естрадна пісня» - керівник Братешко А.І.;
  • Наші учні активні учасники змагань з футболу.