Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Близнюківський Будинок дитячої та юнацької творчості Близнюківської районної державної адміністрації

Директор: Сукова Людмила Павлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Тищенко Олена Миколаївна

Телефон: (05754) 5-15-24

Поштова адреса:64801, Харківська область, селище Близнюки,вул. Свободи, 42

Ел.пошта: bud.tv@ukr.net

Веб-сайт http://bliznuki-bdut.at.ua/

Керівники гуртків:

Керівник гуртка "Космічного макетування та моделювання"  - Остополець Борис Іванович (4 год.,  на базі  Близнюківського БДЮТ, фінансування - бюджет ) 
Керівник гуртка "Мистецтво нашого народу" - Тищенко Олена Миколаївна  (4 год.,  на базі  Близнюківського БДЮТ, фінансування - бюджет)  

Керівник гуртка "Естрадна пісня" - Луньова Світлана Григорівна  (4 год., сумісник, на базі Близнюківського ліцею  , фінансування - бюджет)  

Керівник гуртка "Дебати"- Сукова Людмила Павлівна   (4 год.,  на базі  Близнюківського БДЮТ , фінансування - бюджет)  

Керівник гуртка "Образотвоче мистецтво" - Черненко Юлія Сергіївна    (4 год.,  на базі  Близнюківського БДЮТ  , фінансування - бюджет)  
Керівник гуртка "Мистецтво нашого народу" - Таран Ірина Миколаївна   (4 год., сумісник, на базі   Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - бюджет)

Керівник гуртка "Школа безпеки" - Московченко Дмитро Васильович (4 год., сумісник на базі Самійлівської ЗОШ І_ІІІ ст., фінансування - бюджет)
Керівник гуртка "Історичне краєзнавство" -  Куряченко Володимир Володимирович  (4 год., сумісник, на базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - бюджет)  

Керівник гуртка "Мистецтво нашого народу " - Крайня Світлана Павлівна    (4 год., сумісник, на базі  Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування -  субвенція Алісівської с/р)  

Керівник гуртка  "Хореографія"  - Аніскін Олександр Олександрович   (4 год., сумісник, на базі  Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція  Близнюківської с/р) 
Керівник   гуртка "Школа безпеки" -  Штабний Олександр Олександрович (4 год., сумісник, на базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування -субвенція Близнюківської с/р )  
Керівник  гуртка "Пізнаємо рідний край"  - Головаш Людмила Леонідівна ( 4 год., сумісник, на базі Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - бюджет)  
Керівник гуртка "Клуб старшокласників " Точка зору" - Маник Ірина Вікторівна   (4 год.,  на базі   Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - бюджет)  

Керівник спортивного гуртка "Гирьовий спорт" - Фурман  Володимир Петрович     (4 год., сумісник, на базі Радгоспівської ЗОШ І-ІІ ст., фінансування -  субвенція  Вишневої с/р )   

Керівник спортивного гуртка "Оздоровчий волейбол" -  Ковалевський Євгеній Михайлович  (4 год., сумісник, на базі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Добровільської с/р) 

Керівник спортивного гуртка "Футбол" -  Лопін Віктор Володимирович (8 год., сумісник, на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Берестівської с/р)

Керівник гуртка "Школа безпеки" -  Басараб Олег Йосипович (4 год., сумісник, на базі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Олексіївської с/р)

Керівник гуртка "Хореографія" -  Жумаєва Каріна Вікторівна (4год., сумісник, на базі   Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. фінансування -субвенція  Добровільська с/р)

Керівник гуртка "Пізнаємо рідний край" - Волкова Ксенія Вікторівна (4 год., сумісник,  на базі Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Алісівської с/р)

Керівник гуртка "Мистецтво нашого народу"- Сафонова Валерія Олегівна (4 год., на базі Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені О.Чепеленка , фінансування - субвенція Лукашівської с/р)

Керівник гуртка "Історичне краєзнавство" -   Воловецька Ірина Анатоліївна (4 год., сумісник, на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Берестівської с/р) 

Керівник гуртка "Граматика ефективного спілкування" -   Дев'ятка Олександр Миколайович (4 год., на базі  Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція  Добровільської с/р)

Керівник спортивного гуртка "Футбол" - Єдименченко Ігор Анатолійович (4 год., сумісник, на базі   Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Близнюківської с/р )  

Керівник гуртка "Оздоровчий волейбол" - Романенко Ігор Анатолійович (8 год., сумісник,  на базі Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція Алісівської с/р)

Керівник гуртка "Хореографія" -  Коломієць Юлія Сергіївна (4 год.,  на базі  Семенівського сільського будинку культури., фінансування - субвенція  Семенівської с/р)

Керівник спортивного гуртка "Футбол" -  Хмільовський Ігор Васильович   (8 год.,   на базі   Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., фінансування - субвенція   Уплатнівської с/р)

Керівник гуртка "Мистецтво нашого народу"-  Мовчан Анастасія Сергіївна (4 год., на базі Свято Іллінського Храму, фінансування - субвенція  Близнюківської с/р)

Обслуговуючий персонал: 

Оператор газової котельні: Даниленко Сергій Сергійович
Прибиральник службових  приміщень : Даниленко Ольга Петрівна