Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Добровільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Шкільна, буд.15, с. Добровілля, Близнюківський район, Харківська область, 64862

Телефон — (05754) 62-2-40

Профіль навчання - Універсальний

Директор школи - Ковалевська Наталія Володимирівна

E-mail: kovalevskanatalka@ukr.net 

Сайт школи: http://dobrovillia-zosh.edu.kh.ua/

Рік заснування

Школу засновано у 1975 році.

Директор ЗНЗ

  З 2017 року директором закладу працює Ковалевська Наталія Володимирівна, яка має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  27 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 84, з них: 1-4 класи — 31 учень, 5-9 класи —  37 учнів, 10-11 класи — 16 учнів. Випускників 9 класу — 7  учнів, 11 класу – 5 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2018/2019 н.р.  6 чол.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Учні 11 класів обрали історичний профіль, учні 10 класу навчаються за універсальним профілем .

Педагогічний колектив

Працює 19 педагогів, з них:

 18 осіб мають вищу освіту, 1 — середню спеціальну.

 За кваліфікаційною категорією: 3 - вчителі «вищої категорії»,

12 – «І категорії»,  2– «ІІ категорії», 1– «спеціаліст», 1 – 9 тарифний розряд.

Забезпечення харчуванням

 У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 76 учнів (92% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно ( 16 учнів (32%) 1-4 класів, 0 учні пільгового контингенту (діти-сироти). Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 12 грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми: «Створення педагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень учнів, формування їх життєвої активності та загальної культури в умовах інтеграції до європейського освітнього простору» (ІІІ етап).

Участь вчителів школи у фахових конкурсах:

Назва конкурсу

П.І.Б. вчителя

Результат участі

“Учитель року - 2017”

Номінації:

- ”Музичне мистецтво”,

  • “Початкова освіта”,
  •  “Біологія”,
  •  “Інформатика”.

 

Фестиваль – огляд освітніх  інтернет- ресурсів

Калашник Тетяна Вікторівна (номінація ”Музичне мистецтво”)

Бакай Тетяна Іванівна (номінація “Початкова освіта”)

 

 

 

Бакай Т.І.

Ковалевська Н.В.

 

Калашник Т.В.

Головаш С.В.

Ільченко С.Ф.

І місце (районний етап),

участь у ІІ (обласному етапі) січень 2017року

ІІ місце у  (районному етапі)

 

 

 

 

 

ІІІ місце (у обласному етапі)

ІІІ місце (у обласному етапі)

 

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 8 ученів, 5 вчителів з 3 населених пунктів (с. Берестове, Федорівка, Павлівка, Верхня Самара.)

Матеріально-технічне забезпечення

 

 

 

До послуг учнів 14 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, майстерня, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету придбано 8 комп’ютерів для комп’ютерного класу та кабінет біології.

Бібліотечний фонд нараховує  9512 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

У 2016/2017 навчальному році учні школи брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін, де посіли такі призові місця:

№ з/п

Предмет

П.І. учня

Клас

Місце

1

Трудове навчання

Гайфер Є.В.

8

ІІІ

   

Мінакова В.М.

9

ІІІ

2

Російська мова та література

Розумна І.Ю.

10

ІІІ

3

Географія

     

4

Історія

Кучерява Т.В.

8

ІІІ

Тарасенко В.

11

І

Пономар В.С.

9

ІІІ

Розумна І.Ю.

10

ІІІ

5

Математика

     

6

Українська мова та література

     

7

Іноземні мови:  німецька

Тарасенко В.В.

10

І

8

Хімія

Пономар В.С.

9

ІІ

   

Розумна І.Ю.

10

ІІ

9

Фізика

Пасьович Н.Р.

9

ІІІ

10

Біологія

 

-

 

11

Правознавство

 

-

 

12

Інформаційні технології

 

-

 
         

 

 

 

 

 

Участь учнів у предметних конкурсах, турнірах, дослідницьких роботах

№ з/п

Предмет

П.І. учня

Клас

Назва конкурсу, турнір,у тощо

Місце

1

Українська мова та література (вчитель Моісєєнко Л.О.)

Розумна Ірина

10

Конкурс ораторського мистецтва (районний етап)

ІІ

2

Історія

(науковий керівник Ковалевська Н.В.)

Тарасенко Вікторія

11

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

І місце (районний етап), участь у ІІ (обласному етапі)

ІІІ місце у бобласному

3

Фізична культура (вчитель Ковалевський Є.М.)

Учні 5-8 кл

 

Олімпійські ігри

ІІ

Муринець А.

Мінакова А.

ФедорченоЛ

Кучерява Т

 

Стрітбол 3×3

 (9 клас дівчатка)

(10 клас дівчатка)

І( у районному етапі)

ІІІ (у обласному)

Муринець А.

Мінакова А.

Федорченко Л

Міхнєва Н

Жила Т

Кучерява Т

Валько Н.

Розумна І

 

Волейбол

ІІІ

О. Макарчук

8

Біла тура

ІІ

5-10 кл

 

Козацький гарт

І ( районний етап )

V(обласний)

9-10 кл

 

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

ІІІ (районний етап)