Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Інформація про освіту Близнюківської селищної ради

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради – Бондаренко Леонід Володимирович.

У Близнюківській селищній територіальній громаді у 20 закладах дошкільної освіти  здобувають дошкільну освіту 465 дитей.

У 2020/2021 навчальному році в громаді функціонує 13 закладів загальної середньої освіти.

Всього класів – 162. Кількість учнів у закладах загальної середньої освіти становить 1734 чол.

Середня наповнюваність класів у 2020/2021 навчальному році становить 10,7 уч/кл.

У закладах позашкільної освіти (дитячо-юнацька спортивна школа) охоплено 360 дітей, що складає 46,6 %.

У районі працює 297 педагогічних працівників.

Із 297 працівників закладів загальної середньої освіти мають:вищу освіту – 266 чол.; базову вищу освіту – 12 чол., неповну спеціальну освіту – 19 чол., вищу кваліфікаційну категорію – 44 чол., І кваліфікаційну категорію – 149 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 32 чол., кваліфікаційну категорію «Спеціаліст»- 12 чол.,  педагогічне звання «Старший вчитель» - 25 чол., «учитель-методист» -    14 чол. Із загальної кількості педагогічних працівників відзнаку «Відмінник освіти» має 9 осіб.

67 педагогічних працівників працюють у закладах дошкільної освіти, які мають: вищу освіту – 29 чол., базову вищу – 37 чол, загальну середню освіту – 1 ос., І кваліфікаційну категорію – 6 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., кваліфікаційну категорію «Спеціаліст»- 58 чол., педагогічне звання «Вихователь-методист» - 4 чол.