Конкурс-захист робіт МАН

Конкурс-захист робіт МАН.

2018-2019 навчальний рік.

ЗАЯВКА на участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році (ЗРАЗОК).

ВИМОГИ щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт.

Зразок оформлення титульного аркуша

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА від 03.12.2018 р. №355 Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 н.р.

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА від 10.12.2018 р. №363 Про направлення та склад

команди для участі в II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ГРАФІК проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році