Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА
Харківської області

Криштопівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

пров. Шкільний, 26, с. Криштопівка, Близнюківський район, Харківська область, 64850

Телефон: (05754) 94-2-40

Веб-сайт: http://www.kryshtopivka-zosh.edu.kh.ua/

Електронна пошта: krischtopiwka@ukr.net

Профіль навчання: універсальний

Директор: ХУРДА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Рік заснування

Школу засновано до революції 1917 року, точних даних не збереглося.

Директор ЗНЗ

З 2011 року директором закладу працює Хурда Олександр Миколайович, який має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж  25 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 111, з них: 1-4 класи — 41 учнів, 5-9 класи —  64 учня, 10-11 класи — 6 учнів. Випускників 9 класу — 12 учнів, 11 класу – 6 учнів.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2018/2019 н.р. 9 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-11 класів обрали профіль українська філологія .

Педагогічний колектив

Працює  19 педагогів, з них:

15 осіб мають вищу освіту, 4 — середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: 3 - вчителі «вищої категорії»,

8 – «І категорії»,  3 – «ІІ категорії», 5  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 109 учнів (98.2% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно (7учнів (6.3%) учні пільгового контингенту (діти-сироти)). Решта учнів харчується за субвенцію сільських рад та батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 12 грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми « Створення оптимальних умов для реалізації ефективної системи методичної роботи, спрямованої на підвищення рівня творчої діяльності педагогічних працівників з метою забезпечення індивідуалізації та соціалізації навчально-виховного процесу в умовах інформаційного середовища.»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 65 учень, 7 вчителів з трьох населених пунктів Вишневе, Миколаївка ІІ, Дмитрівка.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 8442 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Силаєва Т.В. – срібна медаль.