Комунальний заклад "Криштопівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області"

пров. Шкільний, 26, с. Криштопівка, Близнюківський район, Харківська область, 64850

Телефон: (05754) 94-2-40

Веб-сайт: http://www.kryshtopivka-zosh.edu.kh.ua/

Електронна пошта: krischtopiwka@ukr.net

Профіль навчання: універсальний

Директор: ХУРДА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Рік заснування

Директор ЗНЗ

З 2011 року директором закладу працює Хурда Олександр Миколайович, який має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж   26 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 114, з них: 1 – 4 класи – 40; 5 – 9 класи – 56; 10-11 класи - 18.

Випускників 9-х класів – 12, 11-х класів - 8.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2019/2020 н. р. 8 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Українська філологія

Педагогічний колектив

Працює 22 педагогів, з них мають основну роботу 19:

18 осіб мають вищу освіту, 4 — середню спеціальну,                       __ – середню.

За кваліфікаційною категорією: 3 – «вищої категорії»,

13 – «І категорії»,  __ 1 «ІІ категорії», 5  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 18 учнів (16% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно (  _учень ( __%) 1-4 класів, 7 учні пільгового контингенту 1– (діти-сироти)). Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 12 грн.

Творчий потенціал

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 68nучнів, 10 вчителя з 4 населених пунктів (с. Миколаївка ІІ, с.Вишневе, с.Берестове, с.Дмитрівка.)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 кабінетів, з них 4 навчальних:

В закладі 1компьютерний клас, 5 інтерактивних комплекси, а також спортивна зала, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 7640 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів