Комунальний заклад "Криштопівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Рік заснування

1967

Веб-сайт

Директор ЗНЗ

З 2022 року директором закладу працює Хурда Зоя Василівна, яка має вищу освіту за спеціальністю вчитель математики та фізики, спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 31 рік.

Контингент учнів

Всього учнів – 125, з них: 1 – 4 класи – 36; 5 – 9 класи – 68; 10-11 класи - 21.

Випускників 9-го класу – 18, 11-го класу - 12.

Кількість учнів 1 класу у 2022/2023 н. р.-5 чол.

Мова навчання

Форма навчання

Дистанційна

Профільне навчання

Українська філологія

Інклюзивна форма навчання

Організована робота 5 інклюзивних класів, де здобувають освіту 6 дітей з особливими освітніми потребами

Індивідуальна форма навчання

Організовано індивідуальну форму  навчання (патронаж) з учнями:5 класу – 1 дитина; 6 класу – 1 дитина (за станом здоров’я)

Організовано індивідуальну (сімейну) форму навчання з учнями: 2 класу – 1 дитина; 4 класу – 1 дитина

Педагогічний колектив

Працює 29 педагогів, з них мають основну роботу 29:

26 осіб мають вищу освіту, 3 — середню спеціальну,                    0  – середню.

За кваліфікаційною категорією: 2 – «вищої категорії», 18 – «І категорії»,  0-  «ІІ категорії», 3  – «спеціаліст», 12-тарифний розряд – 5, 10-тарифний розряд - 1.

Забезпечення харчуванням

Відсутнє

Підвіз учнів

Відсутнє

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 кабінетів, з них 4 навчальних:

В закладі 8 інтерактивних комплексів, а також спортивна зала, спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

Бібліотечний фонд нараховує 9114 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

Коростій Єлизавета :

переможниця конкурсу читців «Тарасове слово 2023» серед учнів освітніх закладів Близнюківської громади