Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Комунальний заклад "Лукашівський ліцей імені Олега Чепеленка Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

вул. Б. Хмельницького, 45, с. Лукашівка, Близнюківський район, Харківська область, 64860

Телефон - (05754) 98-2-40

Веб-сайт: http://lukashevo1.ucoz.net/

Новий веб-сайт: http://lukashivka.school.org.ua

Електронна пошта: skola.lukashevo@ukr.net

Профіль навчання - Філологічний

Директор ліцею - ЛИСЕНКО ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Куряча Лілія Олексіївна

Заступник директора з виховної роботи - Залесна Юлія Вікторівна

Рік заснування

Школу засновано у 1976 році.

Директор ЗНЗ

З 2017 року директором закладу працює Лисенко О.М., який має  вищу  освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж  12 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 61, з них: 1-4 класи —26 учнів, 5-9 класи — 27 учнів, 10-11 класи — 8 учнів. Випускників 9 класу — 6 учнів, 11 класу –3 учня.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2018/2019 н.р.6 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-11 класів обрали профіль  української  філології.

Педагогічний колектив

Працює 15 педагогів, з них:

11 осіб мають вищу освіту,   4— середню спеціальну, - середню.

За кваліфікаційною категорією: 2 - вчителі «вищої категорії»,

8 – «І категорії»,  1 – «ІІ категорії», 4  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 47учнів (77% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно ( 17 учнів (59%) 1-4 класів, 19 учнів пільгового контингенту . Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 10.00грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією теми «Формування предметних компетентностей учнів, необхідних для самореалізації в суспільстві в умовах інтеграції до європейського освітнього простору через неперервне вдосконалення рівня професійної компетентності педагогів»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 23 учня, 1 вчитель з 4 населених пунктів (с. Степове, с.Водяне, с. Ладне, с. Катеринівка)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 класних  кімнат,   спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує  3561  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

ІІ місце в районному  конкурсі плакатів та композицій до дня визволення Близнюківщини; ІІ місце у районній виставці плакатів до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом; ІІ місце в районому конкурсі «Зробимо життя безпечним»; І місце у районній виставці новорічних композицій «Зимовий вернісаж»; І місце в районному етапі конкурсу «Великодня писанка».