Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Б. Хмельницького, 45, с. Лукашівка, Близнюківський район, Харківська область, 64860

Телефон - (05754) 98-2-40

Веб-сайт: http://lukashevo1.ucoz.net/

Новий веб-сайт: http://lukashivka.school.org.ua

Електронна пошта: skola.lukashevo@ukr.net

Профіль навчання - Філологічний

Директор школи - ЛИСЕНКО ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Куряча Лілія Олексіївна

Заступник директора з виховної роботи - Залесна Юлія Вікторівна

Рік заснування

Школу засновано у 1976 році.

Директор ЗНЗ

З 2017 року директором закладу працює Лисенко О.М., який має  вищу  освіту за спеціальністю вчитель фізики та математики, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж  10 років.

Контингент учнів

Всього учнів – 56, з них: 1-4 класи — 22 учня, 5-9 класи — 27 учнів, 10-11 класи — 7 учнів. Випускників 9 класу — 5 учнів, 11 класу –2 учня.

Прогнозована кількість учнів 1 класу у 2018/2019 н.р.7 чол.

Мова навчання

Профільне навчання

Учні 10-11 класів обрали профіль  української  філології.

Педагогічний колектив

Працює 15 педагогів, з них:

11 осіб мають вищу освіту,   4— середню спеціальну, - середню.

За кваліфікаційною категорією: 2 - вчителі «вищої категорії»,

8 – «І категорії»,  1 – «ІІ категорії», 4  – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У ЗНЗ організоване гаряче харчування для учнів і вчителів школи. 41учень (73.2% від загальної кількості учнів) харчується безкоштовно ( 13 учнів (59%) 1-4 класів, 9 учнів пільгового контингенту . Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування для учнів шкільного підрозділу — 5.00грн.

Творчий потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією теми «Формування предметних компетентностей учнів, необхідних для самореалізації в суспільстві в умовах інтеграції до європейського освітнього простору через неперервне вдосконалення рівня професійної компетентності педагогів»

Підвіз учнів

Підвіз учнів і вчителів здійснюється за рахунок бюджетних коштів автотранспортом відділу освіти, молоді та спорту. До школи  підвозяться 22  учень, 1 вчитель з 4 населених пунктів (с. Степове, с.Водяне, с. Ладне, с. Катеринівка)

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 класних  кімнат,   спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

За рахунок обласного бюджету встановлено один комп' ютерний клас (4+1 ПК).

Бібліотечний фонд нараховує 4167 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення учнів

І, ІІ.ІІІ місце в районному  конкурсі для дітей «Місцеве самоврядування – це ми» в номінації «Кращий письмовий твір»;  ІІ місце з олімпіади по хімії;

І місце в районному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста -2017»; І місце в районному етапі конкурсу «Різдвяна писанка»; І місце в районному етапі конкурсу  плакатів до Міжнародного дняборотьби зі СНІДом «Спасибі – ні!».