Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 30.04.20 по 04.05.20 в Близнюківському БДЮТ проходить  районний етап Всеукраїнського  конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  ( в он-лайн режимі),

в якій взяли участь:

Литвин Матвій, учень 1 класу Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Литвин О.

Буракова  Альбіна, учениця 7 класу Острівщинської філії  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник:: Мясушкіна І.М.

Березницький Віталій, учень 5-В класу КЗ «Близнюківський ліцей» керівник: Панасовська І.П.

Білик Анна, учениця 7 класу Бурбулатівської філії  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник: Білик О.О.

Єременко Олександр, учень 7-А класу КЗ «Близнюківський ліцей» керівник: Панасовська І.П,

Каплієнко Каміла, учениця 8 класу Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник:: Кучерява Ю.М.

Коваленко Марія, учениця 2 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник: Усатенко В. М.

Голуб Наталія, учениця 2 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Корж  Л. Б.

Гієнко Артем, учень 5 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Корж  Л. Б.

Фоміна Софія, учениця 5 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Корж  Л. Б.

Козлова Владислава, учениця 6 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник: Козлова А.В.

Коваленко Уляна, учениця 7 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Нестеренко О.Ю.

Колективна робота учнів  КЗ «Близнюківський ліцей» «Український колорит»  (Дехтяр Олеся, Кривонос Анастасія , Пащенко Валерія,  Грядунова Дарія, Гнєзділова Поліна, Ухань Ігор, Шаповалов Влад, Совсун Влад, Цигульов Вадим),  керівник: Панасовська І.П

Красняник Вікторія,  учениця 11 класу Новонадеждинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Мірошниченко Н.В.

Кривонос Анастасія, учениця 6 класу  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Кривонос А.С.

Кучерявий Олександр, учень 1 класу Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Кучерява Ю.М.

Макодзеба Катерина,  учениця 5-В класу  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Пенькова Маргарита, учениця 5-В класу  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Поліщук  Марія, учениця 3 класу Квітневої філії  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник: Усатенко Н.І.

Потапова Марія,  учениця 5  класу Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст.,

керівник:  Лученкова С.А.

Прутник Олександр,  учень 10 класу Новонадеждинської ЗОШ І-ІІІ ст.,

керівник: Мірошниченко Н.В.

Ромащенко Уляна, учениця 8-А класу  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник: Панасовська І.П.

Костюк Анна, учениця 11 класу Садовської ЗОШ І - ІІІ ст.

Труфанова Ксенія, учениця 5-В класу  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Яндюк Марія, учениця 4 класу Острівщинської філії  КЗ «Близнюківський ліцей»,

керівник: Советкіна Н.В.

Щиковська Анастасія,  учениця 1  класу Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник:  Щиковська А.В.,

Всі роботи учасників можна переглянути за посиланням



« повернутися до списку новин