День Партизанської слави в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 20.09.2019 00:47

До відзначення 22 вересня дня Партизанської слави в Уплатнівській ЗОШ було проведено «круглий стіл», за участю учнів 9-10 класів, «Ми боролись не заради слави», на якому учні передивились матеріали фільмофондів, присвячені партизанському рухові, познайомились з внеском  партизан у перемогу над нацизмом.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Учні 8 класу згадали партизанів нашого села, які загинули, визволяючи  село, а також протягом тижня старшокласники знайомилися з виставкою літератури, присвяченій партизанському рухові, організовану в бібліотеці.

Це особлива подія для багатьох людей старшого покоління – учасників підпільного руху. Кожен з них зробив свій внесок у загальну перемогу над ворогом. Сила духу партизанського руху заслуговує на довге життя у нашій пам’яті.