Ярмарок, присвячений ІІ Всеукраїнській Благодійній акції "Дід Мороз - це Я і Ти"

Дата: 19.12.2018 08:23

З метою розвитку доброзичливості, щирості, небайдужості до проблем дітей, що знаходяться у скрутних життєвих обставинах, гуманного ставлення один до одного, посилення суспільної згуртованості громадян України на основі загальнолюдських цінностей і національних традицій 14.12.2018 р. в Бурбулатівській філії пройшов ярмарок, присвячений ІІ Всеукраїнській благодійній акції "Дід Мороз - це Я і Ти" на підтримку дітей, що залишилися без батьківського піклування та дітей-сиріт, які знаходяться у зоні проведення Операції Об'єднаних Сил. Зібрані кошти були передані на рахунки Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє».