14 липня 2018 року відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради (Чугуївський район, смт Есхар).

В цих змаганнях від Близнюківського району взяла участь збірна команда учнів Близнюківського ліцею та Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. (переможці районного етапу цієї гри керівники: Омельяненко В.М., Ковалевський Є.М.).

В ході гри учасники змагалися у 8 етапах. Під час цих конкурсів учні 16 команд області показали знання з історії козацтва та рідного краю, надавали першу медичну допомогу, проявили спритність та вміння в спортивних змаганнях.

За результатами рішення суддівської колегії  наша команда здобула  почесне 6 місце. Змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей.