В Софіївській Першій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня 2019 року в Софіївській Першій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На ньому виступили : вчитель української мови та літератури Шабаранська Н.К.  та учні 8, 7 класів.

І цього ж дня вчитель фізичної культури Оробченко Л.А. провела «Козацькі розваги» присвячені Дню Захисника Вітчизни. Змагалися дві команди «Сокіл» і «Чайка». Після естафет «Кидання м’яча в ціль», «Бігова доріжка», «Дартс», «Побудова укріплення», «Козацькі прислів’я» перемогла команда «Чайка». Переможці були нагороджені грамотами.