Жителі пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня о 9.00 годині на площі біля районного будинку культури проведено ряд заходів. До уваги дітей було представлено декілька дозвільних майданчиків: це конкурс малюнків на асфальті, майстер класи з декоративно-ужиткового мистецтва.

Окрім святкового концерту, діти мали змогу безкоштовно посмакувати солодким морозивом, пострибати на батутах, розваг було чимало.

Всі маленькі учасники свята отримали масу задоволення та позитивних емоцій.