«Зима, що нас змінила»

Дата: 20.02.2019 09:44

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 18 лютого 2019 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

А сьогодні зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті «Нам не жаль, бо лягли ми за діло. Гідне жертви життя і кохання» яку підготували учні 7 класу разом зі своїм класним керівником Кучерявою Ю.М. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.