Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

«Пам'ять вічна…» до дня 75-річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях та душах, і без сумніву, одним із таких - є День визволення нашого нашого району від фашистських загарбників.          

      В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги і шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям і визволителям рідної землі – усім тим, хто наближав довгоочікувану перемогу на фронті і в тилу.

     Доземний уклін усім творцям Великої Перемоги – за рідну Вітчизну, за самопожертву, за рани, за хоробрість і віру, за величний бойовий і трудовий подвиг, за все пережите і здійснене, за мудрість і патріотизм, що виявляєте сьогодні.

     17 вересня 2018 року у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла урочиста лінійка-пам'яті приурочена до цієї дати. Учні 11 та 1 класу школи поклали квіти до пам’ятника воїну-визволителю.« повернутися до списку новин