Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

На базі КЗ «Криштопівський ліцей» відбулася зустріч спортивних команд самого ліцею, Олексіївської та Берестівської ЗОШ

    11 жовтня 2019 року напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисників України на базі КЗ «Криштопівський ліцей» відбулася зустріч спортивних команд самого ліцею, Олексіївської та Берестівської ЗОШ. Свято розпочалося з привітанням заступника директора з навчально-виховної роботи Корнієнко Г.І. та продовжили його здобувачі освіти  Криштопівського ліцею і гості закладу. Вчитель історії Щербак Н.Ф.  підготувала фільм-презентацію про коротке але яскраве життя героя АТО Дениса Кочубея, який народився й виріс на Криштопівській землі і в свої 19 років став яскравим прикладом героїзму та незгасимої любові до Батьківщини.

    Гості привезли з собою українські козацькі пісні. В кінці святкової частини заходу, як символ дружби та   взаємоповаги, здобувачі освіти  КЗ «Криштопівський ліцей» вручили подарунки гостям. Далі почалися спортивні змагання, які включили в себе настільний теніс та міні-футбол.

    Не менш захоплюючим виявилось і свято і в молодшій школі. Цього року діти віртуально подорожували на острів Хортиця, на славетну Запорізьку Січ, де мали змогу стати справжніми козаками. 

   Закінчилося свято частуванням козацькою кашею.

   Ох і «смачне» вийшло свято!« повернутися до списку новин