Пишаємось тим, що ми - сини і доньки України" - День Соборності у Верхньосамарській ЗОШ

Дата: 22.01.2018 10:12

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

В знак шани та об’єднання українських земель у школі було проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України. У шкільній бібліотеці учні створили виставку тематичної літератури “На шляху до Соборності”, 22 січня в усіх класах пройшов Всеукраїнський Єдиний Урок Соборності “Єднання заради Незалежності”, а у фойє школи, саме 22 січня, відбувся урочистий Марафон Єднання “Теплота наших рук та сердець єднає мости українських душ в усьому світі”, у якому учні   іще раз продемонстрували нероздільність нашої держави та єдність українського народу – народу з кращими традиціями поетичної та працелюбної української нації. Під час Марафону учні разом із педагогами утворили "живий ланцюжок" єдності та презентували те, що об’єднує народ нашої держави: співучу, м’яку та лагідну українську мову; свій національний код, або ж як ми його називаємо – ментальність; свої неповторні звичаї, обряди та традиції; і звичайно – народну пісню, без якої не обходиться жодне українське свято.