Свято "Миколая всі чекають" – Верхньосамарська ЗОШ І-ІІІ ст.

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. З нетерпінням на нього ждали діти Верхньосамарської школи. Саме в цей день до учнів завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками
     Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.
     Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей. Діти дякували Миколаю за подарунки та просили у Господа  щасливої долі тим, хто подарував їм таке веселе свято.
 За сприяння голови Верхньосамарської сільської ради Сірої І.М., місцевих підприємців: Хісамієвої Н. О, Лісової І. Г., Гарбузи Т.М.   солодкі подарунки одержали всі учні.