Відбувся районний фестиваль «Лідер року»

Дата: 20.11.2017 10:35

З метою привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні району, міста, області, виявлення і підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування, пошуку сучасних ефективних форм і методів організації діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді; активізації роботи шкільних рад учнівського самоврядування Близнюківщини, 17 листопада 2017 року відбувся районний фестиваль «Лідер року»,  присвячений  Дню місцевого самоврядування та 10-річчю зі дня заснування Харківської обласної ради старшокласників.

Учасниками фестивалю стали лідери восьми шкіл району.  Серед них була і конкурсантка  Іванова Олена, яка представляла учком  «Стежина»  Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Захоплюючі завдання «Лідери про лідерство» - відеопрезентація, «Лідерська позиція» - імпровізація, «Лідерство як талант» (творче завдання) - хобі)  учасники виконували з легкістю і кмітливістю. Іванова  Олена  отримала нагороду за творчі здібності.