Свято Останнього дзвоника в Лукашівській школі

Дата: 25.05.2018 10:45

Промайнув  ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

На шкільному  подвір'ї зібралися усі учні школи… Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми… Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  директор школи Лисенко О.М., заступник голови Близнюківської РДА Ляпкало О.В.,  Лукашівський сільський голова Маноха Л.К.