Турнір Karazin Business Challenge

Дата: 05.03.2018 10:52

24 лютого 2018 року учні 11 – А класу разом з класним керівником Палагутою В. В. та вчителем економіки Ляпкало Є. Г. відвідали Каразінську школу бізнесу, щоб позмагатися у вирішенні кейсів на турнірі Karazin Business Challenge.

Під час турніру учасники мали змогу прослухати лекції від успішних представників бізнес-середовища у п’яти секціях. Отримані під час лекцій знання, учні застосовували під час вирішення кейсів та презентації стратегії розвитку компанії в таких сферах: Event Industry, Ho Re Ca, Media, IT та Sport Activity.

Учні захищали свої проекти у сферах  Ho Re Ca  та  IT і посіли ІІ та ІІІ місця. Всі учасники були нагороджені сертифікатами та цінними призами, а також отримали корисний досвід реалізації бізнес-проектів та спілкування бізнесменами різних економічних галузей.