Відкриття зміни у пришкільному таборі відпочинку САМОЦВІТ Самійлівської ЗОШ

Дата: 30.05.2018 10:57

Пришкільний табір відпочинку – це час розваг, веселощів та відпочинку для дітей, які з нетерпінням чекали відкриття табору «Самоцвіт» на базі Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 29 травня  розпочав роботу літній оздоровчий пришкільний табір відпочинку. Його робота триватиме до 15 червня включно.

Цього року в таборі оздоровлюються 40 учнів. Працюють два загони «Діаманти» і «Капітошка».

Перед урочистим відкриттям табору вихователі ознайомили дітей з правилами поведінки в таборі, безпечного дозвілля та відпочинку. А вже потім за бажанням дітей, розпочались ігри, конкурси, розваги. Впродовж відпочинкової зміни пришкільного табору на дітей чекають змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання, забави та багато інших цікавинок.

Робота табору буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.