Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

ПОДОРОЖУЄМО У ЧАСІ

     Що таке час? Як його виміряти? З чого складається рік? Навіщо потрібен календар? На ці та інші запитання первачки здобули відповіді протягом п’ятнадцятого навчального тижня, який, згідно з Модельною навчальною програмою, присвячений подорожі у часі. Основним завданням п’ятнадцятого тижня було допомогти дітям ідентифікувати себе як школярів, обміркувати важливі події їхнього шкільного життя, мотивувати їх до подальшого навчання. 
     Так, першокласники Самійлівського ліцею вчилися аналізувати свої власні досягнення та досягнення класу, ставити відкриті запитання, знаходити зв’язки між минулим та майбутнім, досліджували властивості деяких предметів та їх залежність від часу та простору.
     При опрацюванні теми „ Подорожуємо у часі ” учні разом з вчителем запросили на урок батьків та поділились своїми досягненнями, та планами на майбутнє. Батьки в свою чергу розповіли про  свої шкільні роки та юність. Наприкінці святкового уроку кожен учень дістав з «Чарівної скриньки» цифру яка пророкувала його подальшу успішність. В підсумку виявилось, що всі учні будуть мати достатній та високий рівень досягнень.« повернутися до списку новин