Вшанування пам'яті ліквідаторам на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2019 11:28

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2019 році годинник життя відраховує 33 рік Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

В Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. була проведена загальношкільна лінійка, яку підготували учні 8 класу ,класний керівник Катюха Т.О."Чорнобиль не має минулого часу",яка допомогла вкотре переглянути сторінки Чорнобильської трагедії. Під час заходу присутні дізнались історичні відомості про еколого-гуманітарну катастрофу. Інформація доповнювалась художніми поезіями на чорнобильську тематику. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи. Під час заходу прозвучали записи пісень «Чорнобиль», «Хвилина мовчання. Чорнобиль», «Два кольори», «На Чорнобиль журавлі летіли». Після лінійки  по класах демонструвались відеофільми про Чорнобиль.