В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід: « Мій біль-Чорнобиль» та «День цивільного захисту»

Дата: 26.04.2019 12:18

26 квітня 2019 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід: « Мій біль-Чорнобиль». Минуло 33 роки  від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Діти переглянули фільм про  подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Також сьогодні був проведений «День цивільного захисту». Практична спрямованість заходів, що проводилися протягом «Дня цивільного захисту», носила освітній характер, викликала інтерес учнів, спонукала їх до поглиблення знань з цивільної оборони та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. Серед учнів початкових та старших класів відбулися різні за змістом спортивні змагання. Класними керівниками було проведено виховні заходи на різні теми цивільного захисту населення. Також для учнів старших класів з цікавою лекцією про правила поводження з природним газом виступив вчитель ЗВ Ковалевський Є.М. Під час проведення заходів з учнями та педагогічними колективами попередньо проведено теоретичні заняття з пожежної, хімічної та техногенної безпеки в побуті, в громадських місцях та на відпочинку.