Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 2019

Дата: 18.03.2019 12:48

15 березня 2019 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в якому прийняли участь 12 команд ДЮП закладів загальної середньої освіти району.

Ведучі фестивалю – Дубровська Марія та Малиш Михайло, учні Садовської ЗОШ І-ІІІ ст, повідомили, що фестиваль проводиться з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, формування поваги до професії пожежного-рятувальника та популяризації серед дітей та молоді здорового й активного способу життя.

Привітав всіх присутніх голова журі: Саркісян Ануш Анушаванович, начальник караулу 10-ї Державної пожежної рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

За підсумками журі фестивалю дружин юних пожежних:

І місце – команда ДЮП Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – команди ДЮП Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Олега Чепеленка.

ІІІ місце – команди ДЮП Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., Бурбулатівської філії КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

А також всі присутні отримали задоволення від виступів команд: Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ «Криштопівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області», Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., Софіївської Першої ЗОШ І-ІІІ ст., Острівщинської філії КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області».

Переможці та учасники районного фестивалю дружин юних пожежних отримали Грамоти, цінні подарунки відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації та Близнюківського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.