МИ ПАМ’ЯТАЄМО! МИ СИЛЬНІ!

Дата: 27.11.2020 12:48

Сьогодні, 27 листопада 2020 року, в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні школі переглянули відеофільм про ті страшні роки з історії нашого українського народу.

Знищити українців як націю – мета організаторів Голодомору. Остаточно ліквідувати мову, культуру, історію, все те, що робило нас унікальними в цьому світі. Тому масштаби злочину такі великі, тому вбито мільйони людей.

Його жертвами стали і ті, хто вижив у 1932–1933 роках. Бо мали забути, хто вони, ким були їхні предки, що мають зберегти для світу їхні нащадки. Мали забути, хто і за що їх вбивав.

Смерть і забуття – ціль Сталіна та його поплічників щодо українців.

Вона не досягнута. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо.

Пам’ятаємо про Голодомор.