«Весняна толока» у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 22.03.2019 13:01

Весна непомітною і тихою ходою завітала до нас. Як ми всі скучили за її теплим сонячним промінням та свіжим вітерцем. Оновлюється природа, веселіше защебетали птахи. Зима ще прагне нагадати про себе ранковими приморозками та її сила щодня слабшає. Природа потребує нашого захисту і саме від нас залежить вона зараз!

Традиційно у школі  22 березня учні, вчителі  та працівники школи  дружно вийшли на трудовий десант, аби прибрати територію школи. Всі працювали дружно та завзято. Працювати допомагав весняний настрій, яскраве сонечко, яке і робить толоку справжнім святом та прохолодний вітер. Втім, як і кожна велика справа чисте село починається з маленького, а саме – прибирання подвір’я власної навчальної установи.