"Свято Осені" у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 30.10.2018 13:13

Вже стало доброю традицією у нашій школі  в останній день перед осінніми канікулами проводити свято Осені. Так і цього року, 26 жовтня, як і завжди свято пройшло у три тури:

1 тур – «В гостях у Осені» - учні 1-4 класів, учні залюбки співали пісні про осінь - чарівницю, відгадували загадки, виконували роль фруктів, овочів та ягід, було цікаво і яскраво.

2 тур – «Веселий ярмарок» - для учнів 5-8 класів . Учні  8 класу були продавцями на осінньому ярмарку. Діти створили справжній базар, на якому можна було купити помідори, огірки, капусту, буряки, часник та цибулю, жовту диню та червоного кавуна.

3 тур – «Осінній бал».   Із учнями  9-11 класів також було проведено свято ”Золота осінь”, на якому обиралися Королева і Король потім для всіх відбулася  дискотека.