«Пізнаймо в серці рідне слово» Верхньосамарська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 21.02.2018 13:14

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. До Міжнародного дня рідної мови , в актовому залі  нашої школи  вчитель української мови та літератури Жук О.М. разом з  учнями 5 класу провели виховний захід "Пізнаймо в серці рідне слово". Знавці рідного слова ознайомили всіх присутніх з поезіями про рідну мову - Л.Українки, В. Сосюри, Д. Білоуса, Т. Шевченка та інших письменників нашої країни. Цей захід об’єднав учнів та вчителів і показав високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини. Учні 5-9 класів написали диктант «Без мови немає  народу» за матеріалами листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 09.02.2018 №22.1/10-348 «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови».