Дата: 29.01.2018 13:18

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 29 січня 2018 року Верхньосамарській  школі І-ІІІ ступенів відбувся День безпеки.

На виховній годині  у цікавій та змістовній формі класні керівники провели  бесіду з учнями «Надзвичайні ситуації техногенного, екологічного, природного характеру та дії населення в надзвичайних ситуаціях».

Вчителем основ здоров’я  Кошиль Світланою Володимирівною було проведено  міжпредметний урок: «Школярам про ЦЗ. Рятування людей. Надання долікарської допомоги. Зброя масового враження. Ядерна зброя. Засоби колективного захисту населення».

Учні  також переглянули   навчальний фільм  «Варто знати кожному», де присутні ознайомилися із основними правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій.

День безпеки під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.