«Усиновлення – це любов назавжди» флешмоб у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 28.09.2018 13:19

День усиновлення в Україні щорічно відзначається в останній день . Говорити про те, наскільки День усиновлення в Україні важливий можна дуже довго і красиво, але це і так всі розуміють. Це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків родинного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і турботливих сім'ях. Такі слова лише підкреслюють всю важливість цього торжества, і нагадує про те, що багато дітей потребують батьківської опіки та захисту.
       Ми також приєднуємося до свята Дня усиновлення і  передаємо своє серце всім дітям, які потребують усиновлення та просто всім людям, які  дарують надію дітям.