В КЗ «Криштопівський ліцей» був проведений захід по вшануванню Героїв АТО

15 жовтня 2019 року в КЗ «Криштопівський ліцей» був проведений захід по вшануванню Героїв АТО, які загинули в період проведення антитерористичної операції, зокрема жителя Криштопівки Кочубея Дениса. Патріотами не народжуються, вони виховуються. Утвердження поваги до принципів патріотизму є одним з основних обов’язків вчителів. Формування патріотичних почуттів передбачає вироблення в учнів високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання держави та до її захисту.  Саме такі патріотичні почуття формує в учнів вчитель історії Щербак Н.Ф., яка і провела захід «Білі лебеді на небесах» та створила відео, приурочене вшануванню пам’яті нашого земляка – Кочубея Дениса.