Василя – старий Новий рік у Верхньосамарській ЗОШ

Дата: 14.01.2019 13:31

Історично склалося так, що Новий рік у нас відзначається двічі: 1 січня за новим, григоріанським календарем, і через два тижні – за старим, юліанським стилем. 14 січня – день пам’яті св. Василія Великого. Українці шанують чесноти святого і увічнили його ім’я в щедрівці  такими словами: «А що другий празник – святого Василія! Радуйся, ой радуйся, земле, син Божий народився!».

І саме 14 січня учні нашої школи разом із вчителем музичного мистецтва  Кучерявою Т.А. провели свято-вертеп «Бо прийшли до тебе три праздники в гості». Всі присутні ознайомилися із традиціями святкування різдвяних свят на Україні. І звичайно, яке ж свято без солодких подарунків. Завдяки генеральному директору СТОВ «Самара» Біблію І.Ф.  всі учні нашої школи отримали солодощі/