Учні Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2 грудня 2017 року з екскурсією відвідали столицю нашої держави – Київ. Екскурсія була проведена Верхнім містом і Подолом, де учні відвідали: Національний університет ім. Т.Г. Шевченка, пам’ятники Т.Г. Шевченку та М.С. Грушевському, Оперний театр, Золоті ворота, скульптури «Їжачок у тумані» та «Кіт Пантюша», Софійський собор, пам’ятник Богдану Хмельницькому та княгині Ользі, Михайлівський Золотоверхий собор,  Андріївську церкву та Андріївський узвіз, Поділ.  Після обіду на громадському транспорті  переїхали до Києво-Печерської Лаври, де ознайомилися з нижньою територією Лаври: чоловічим православним монастирем, побували у печерах, біля  джерела зі святою водою. Ознайомилися з Хрещатиком та Майданом Незалежності.