У Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено бесіди «Правила безпечної поведінки на воді та біля води»

Дата: 17.04.2018 13:56

Протягом свого життя кожна людина багато разів буває біля води, купаючись у години відпочинку, переправляючись через ріки та озера тощо. Адже свіже повітря, сонячні промені, купання і плавання зміцнюють здоров’я, роблять нас бадьорими, сильними і загартованими.

Щоб діти краще засвоїли правила поводження під час купання проведено бесіди: «Це треба знати всім», «Основні правила поведінки на воді», учні  1-4 та 5-7 класів переглянули  цікавий та повчальний відеофільм. Під час перегляду відеоролику,  діти дізналися про те, що нещасним випадкам на водоймах можна зарадити, дотримуючись  основних правил, школярі отримали всю необхідну інформацію про плавання.