Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

День захисту дітей в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Дорогі діти! Колектив Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає  вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

    Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуєм достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Близнюківського району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

    Тому  основне завдання   – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. З нагоди цього свята у пришкільному таборі відпочинку «Веселка» при  Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено день «Хай буде щасливе дитинство !».

     Любі діти Близнюківщини ! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо  вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

     Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!« повернутися до списку новин