"Останній дзвоник" у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у нашій школі.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: завідуючий поліклінічним відділенням Близнюківської ЦРЛ  Сосницький О.О., голова сільської ради  Сіра І.М., отець Віталій. Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Привітали школярів також директор школи Хрипченко С.М. та заступник директора з навчальної роботи Жук О.М. Були вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні.
І ось хвилююча мить…

Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи: одинадцятикласнику Морозу Дмитру і першокласниці  Лещенко Карині.  Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.