Районна виставка-акція «SOS вернісаж, або друге життя відходів»

Дата: 30.04.2020 14:10

З 20.04.20 по 30.04.20 в Близнюківському БДЮТ проходить  районна виставка-акція «SOS вернісаж, або друге життя відходів», присвячена Всесвітньому Дню Землі ( в он-лайн режимі), в якій взяли участь:

Литвин Максим, учень 1 класу Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Литвин О.

Головаш Дарина, учениця 3 класу Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Кременчуцька В.В.

Юзифович Руслана, учениця 8 класу  Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. О.Чепеленка,  керівник: Подкопаєва Ю.В.

Юзифович  Діана, учениця 8 класу  Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. О.Чепеленка керівник: Подкопаєва Ю.В.

Кривомлинова Юлія, учениця 8 класу  Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. О.Чепеленка, керівник: Подкопаєва Ю.В.

Валько Наталія, учениця 10 класу Добровільської ЗОШ І_ІІІ ст., керівник: Лученкова С.А.

Братешко Вероніка, учениця 4 класу Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Братешко А.І.

Блажко Марія, учениця 10-А класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Труфанова Ксенія, учениця 5-В класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Кривонос Денис, учень 4-А класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Кривонос А.С.

Кулешова Інна, учениця 10-А класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Марченко Вікторія, учениця 8-А класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Огар Анастасія, учениця 7-А класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Сурганова Олександра, учениця 5-В класу КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Панасовська І.П.

Білик Анна, учениця 7 класу Бурбулатівської філії  КЗ «Близнюківський ліцей», керівник: Білик О.О.