Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

16 вересням 2019 року в селі Уплатне відбулися урочисті заходи до дня визволення села від  німецько-фашистських загарбників

   16 вересням 2019 року в селі Уплатне відбулися урочисті заходи до дня визволення села від  німецько-фашистських загарбників. Розпочали зібрання з покладанням квітів до пам’ятника  загиблим воїнам героїв Другої світової війни та  вшануванням  хвилиною мовчання всіх тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна. 

     Із привітальним словом до односельців звернулась сільський голова Туник Т.М.: «Сьогодні ми низько схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшнішої війни. Прикро, що  річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний для України час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей. З нагоди  дня визволення нашого села бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни».

     Продовжилися заходи концертною програмою “Миру бути” за участі учнів Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівників культури, жителів села.

         Емоційним був фінал концерту. Під флешмоб на слова пісні: «Віва, Україна» у виконанні Гаврилової Н., глядачі, аплодуючи у долоні,  піднялися зі своїх місць. І в кожному погляді можна було побачити віру і сподівання, що незабаром ще один день перемоги святкуватимуть українці – перемоги над тероризмом на сході України, і що в нашій країні нарешті буде мир і спокій.« повернутися до списку новин