Алісівська Попелюшка

Дата: 17.01.2019 14:15

Волкова Юліана, учениця 9 класу Алісівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області, член Блзнюківської районної ради старшокласників «Імпульс»,  вихованка гуртка Блзнюківського будинку дитячої та юнацької творчості «Клуб старшокласників «Точка зору»» стала учасницею надзвичайно чарівного заходу.

З 10 по 12 січня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся традиційний обласний навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області.  Учасники обмінялися досвідом роботи щодо впровадження та реалізації різноманітних проектів, взяли участь у тренінгах із лідерської майстерності, каталися на ковзанах, знаходили нових друзів.

11 січня 2019 року проходив ХІ обласний Новорічний бал лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Всі учасники з великим задоволенням взяли  участь в майстер-класах Марії Літвінової – багаторазової чемпіонки всесвітніх конкурсів бального танцю, на яких вчились танцювати  полонез та танго.

Новорічний бал лідерів став справжнім незабутнім святом танцю, грації та краси.

Учасників привітали Дід Морозенко, творчі колективи Палацу дитячої та юнацької творчості.

Завершило цей чарівний захід феєричне Срібне шоу.

Щиро вдячні організаторам такого корисного та яскравого свята!

Бал – це саме той відпочинок, якого потребують такі працьовиті та активні учні після напруженого семестру.