У Близнюківському ДНЗ №1 "Теремок" пройшли урочистості, присвячені закінченню дошкільного закладу

У Близнюківському дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) №1 "Теремок" 29 та 30 травня 2018 року пройшли урочистості, присвячені закінченню дошкільного закладу.

Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вони вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового, ще більш складного періоду життя-до школи.

Попереду перші труднощі: домашнє завдання, оцінки, відповіді біля дошки, взаємини з учителями та однокласниками. Але перед тим як привітати школу, необхідно сказати «до побачення» дитячого садочка. Випускний-відмінна можливість це зробити.