Привітання до Міжнародного дня захисту дітей 2020

Дорогі юні друзі!  Сьогодні  перший літній день. Саме сьогодні  в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

Адміністрація Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості живе і працює, зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце вихованців Будинку творчості , об'єднуючи зусилля заради майбутнього.

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Любі діти!  Наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності.

Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Відео 1: Диниство не зникай (переглянути).

Відео 2: До Дня захисту дітей 2020 (переглянути).