В Добровільській ЗОШ було проведено “День цивільного захисту”

Дата: 27.04.2018 14:29

27 квітня 2018 року в Добровільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів  Близнюківської районної ради Харківської  області було проведено “День цивільного захисту ”. В період підготовки дня ЦЗ було активізовано пропаганду цивільного захисту  через усні виступи, демонстрацію учбових фільмів, навчання учнів з питань цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності.
Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали:
– засідання штабу ЦЗ;
– відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, а саме тренування по одяганню протигазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC;
– проведено заняття ЦЗ «Евакуація школи під час пожежі»;
– відпрацювали  практичні навички відповідно до “Плану дій у HC”, під час яких перевірено реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.