Шевченківські дні у 5 та 7 класі Добровільської ЗОШ

12 березня 2019 року у 5 класі пройшло свято на тему: «Тарас Григорович Шевченко – народний поет і пророк». Під час свята учні декламували вірші видатного поета та переглянули багато матеріалів з життя і творчості Т.Г. Шевченка.

«Ми чуємо тебе, Кобзарю,

крізь століття,

І голос твій нам душі окриля…»

Під таким гаслом провели шевченківське свято учні 7 класу (вчитель української мови та літератури Моісєєнко Л.О.). Переглянувши презентації, прослухавши виступи учнів і вчителя, свої знання юні Шевченкознавці відтворили побудувавши «Шевченківське деревце», кожен листочок якого підтверджує любов, захопленість та обізнаність творчістю Т.Г. Шевченка. Гостею свята стала Демчук Марія – голова ветеранської організації Добровільської сільської ради, яка продекламувала вірш Т.Г. Шевченка «Утоплена».