9 травня 2019 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведена загальношкільна інформаційна лінійка під назвою « Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Дата: 09.05.2019 14:30

9 травня 2019 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведена загальношкільна інформаційна лінійка під назвою « Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Учні нашої школи взяли участь у загальносільському мітингу, присвяченому Дню Перемоги у Другій світовій війні.

«Стій час! Завмри й озирнися на тих, кого зараз немає, хто з каменя дивиться на нас з висоти своїх обелісків. Стій, зупинись, згадай…» – пролунали слова зі сцени. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували земляків, які полягли на полях війни. Як звісточки з фронту на святковому концерті лунали пісні про війну, кожне слово яких озивалося в серцях особливим болем і скорботою.

В кінці мітингу відбулося покладання квітів  до підніжжя меморіалу загиблим воїнам.

В серці кожного українця ці пам’ятні дати залишаться назавжди. Ми будемо пам’ятати ті важкі і трагічні часи, будемо вшановувати подвиги наших предків, які поклали своє життя за наше мирне майбутнє.