У Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею проведена виховна година «Чорнобиль усім нам болить»

Дата: 26.04.2018 14:32

26 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею пройшла загальношкільна виховна година «Чорнобиль усім нам болить», приурочена 32-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учитель початкових класів Літвінова В.М. та бібліотекар сільської бібліотеки-філії Завгородня І.М. ознайомили учнів з однією із трагічних сторінок України, розкрили наслідки трагедії 20-го століття. Діти подивилися документальний фільм «Чорнобиль до і після».

32 роки – для вічності час дуже короткий, мить. Але ця мить поділила історію на «до» і «після». І не перекреслити, не оминути, не забути, не перебути…

Чорнобиль. Чорний біль нашої Землі.