Патріотичний велопробіг «Велика Перемога»

Дата: 10.05.2018 14:32

8 травня 2018 року у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшов велопробіг, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
     Віддаючи данину історичній пам’яті, учасники велопробігу відвідали місця поховання полеглих у роки Другої світової війни, вшанували пам'ять загиблих.  До участі в заході долучились учні школи  та Верхньосмарський сільський голова Сіра І.М., директор Башилівського будинку культури Самойленко О.Г, вчитель Верхньосамарської ЗОШ Кучерява Т.А. На жаль, з кожним роком ветеранів тієї війни стає все менше і менше. По Верхньосмарській сільській раді залишилася тільки одна учасниця бойових дій Іваненко М.М. Ми маємо зберегти пам’ять про подвиг дідів-прадідів, що відвоювали нам право жити під мирним небом. Живі ветерани мають знати, що  вони завжди будуть оточені повагою і піклуванням.