Вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели перші патріотичні гуртування „З Україною у серці”

Дата: 16.09.2019 14:45

Вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості  на базі Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, з метою популяризації розвитку масового екологічного туризму, краєзнавства і спорту серед школярів, організації їх змістовного дозвілля, виявлення вміння школярів самостійно й колективно долати перешкоди, жити в польових умовах, провели перші патріотичні гуртування „З Україною у серці”.

Під час екскурсії діти розширили свої знання з природознавчих дисциплін, навчились правильно заготовляти природний матеріал, розводити багаття, не наносячи шкоди природі, прибирати за собою. Вихованці гарно відпочили та корисно  провели час. З ними проводили різноманітні ігри: «Чий листок?», «Грибна галявина», вікторина «Мешканці лісу».