В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до 100-річчя Дня Соборності України

22 січня 2019 року в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи до 100-річчя Дня Соборності України. Для учнів 2 класу класним керівником Кременчуцькою В.В. було проведено виховну годину на  тему: « Ми – нація єдина!». Учні мали змогу не лише дізнатися про  започаткування свята, а й побачити  історичні документи  Акту Злуки. З великим задоволення діти виготовили лепбук до 100-річчя Соборності України.

Класним керівником 6 класу Равлик Н.М. проведена виховна година «Україна єдина, соборна , неділима». Учні  ознайомилися за допомогою дидактичних матеріалів з започаткуванням  і розвитком цього свята, а також з великим задоволенням зробили карту України  з раніше виготовлених  червоних сердець.